کد خبر: ۱۳۵۱۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
معاون فنی و عمران منطقه 15 از اجرای3 هزار 200 متر طول عملیات لوله گذاری به منظور هدایت آبهای سطحی در چهار نقطه منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی روحانی با اعلام این خبر گفت: اجرای عملیات لوله گذاری بر اساس نیاز سنجی و بررسی‌های صورت گرفته در نقاط بحرانی منطقه در حال انجام است تا مشکلات آبگرفتگی محلات به حداقل برسد.

روحانی به تشریح این اقدامات در چهار نقطه پرداخت و افزود: عملیات جمع آوری آبهای سطحی ناحیه 2 خیابان عباس کاشی، حد فاصل خیابان نباتی تا بزرگراه بعثت در ضلع شمالي به طول  800متر در حال اجراست که  300 متر آن با تخریب، اجرای کانیو، لوله گذاری و پیاده رو انجام گردیده است.

او افزود: عملیات تخریب نهر، لوله گذاری ،کانیو، پیاده رو سازی در خیابان  بقایی خیابان آقاجانلو حدفاصل کوچه اکبریان تا گلستان 25 نیز به طول 550 متر  آغاز شده و تاکنون 200 متر آن به اجرا درآمده است. 

معاون فنی و عمران منطقه به سایر عملیات جمع آوری آبهای سطحی اشاره کرد و گفت: عملیات تخریب، لوله گذاری، بتن ریزی، اجرای کانیو ضلع شرقي 15 متری سوم افسریه از خیابان 20 متری تا بلوار خاتم الانبیاء به متراژ 1250 متر در حال انجام است که  500 متر طول آن اجرا و  و 82 دریچه  نیز در این پروژه نصب شده است.

روحانی ادامه داد: عملیات لوله گذاری و سازه های حوضچه آرامش، رسوب گیر و زباله گیر در شهرک خاورشهر به طول600 متر  درحال انجام است که  430 متر طول ان به پايان رسيده است.
او در پایان افزود: این عملیات با هدف مدیریت آبهای سطحی ، کاهش آلودگی های زیست محیطی، افزایش رضایت شهروندان ساکن در محله و جمع آوری نهرهای روباز فرسوده  به اجرا درآمده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.