کد خبر: ۱۳۵۱۱۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت مجموعه‌های ورزشی و واگذاری آنها به مناطق و احداث دهکده‌های ورزش توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین اوجاقی درباره سوله‌های مدیریت بحران که از آنها به عنوان فضاهای ورزشی و مجموعه های الزهرا(س) استفاده می شود، توضیح داد: حدود ۵۰ مورد از این مجموعه ها در اختیار ورزش بانوان قرار گرفته که البته در شرایط خاص نیز خدمات دیگری به مردم می رسانند. مثلا بخشی از این سوله ها در زمان همه گیری کرونا برای واکسیناسیون استفاده شده است. همچنین در توزیع بسته های معیشتی برای اقشار آسیب پذیر هم از این سوله ها استفاده می شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران درباره بحث واگذاری مجموعه های ورزشی به مناطق عنوان کرد: برای این موضوع حتما باید سازمان ورزش به عنوان مرجع و متولی ورزش‌های شهروندی، دستورالعمل هایی برای نظارت عالیه بر مناطق داشته باشد. طبیعتا ملاحظاتی در این واگذاری وجود دارد و بر همین اساس، موضوع باید از منظرهای مختلف بررسی شده و کار کارشناسی انجام شود تا مشکلی برای ورزش شهروندی به وجود نیاید. امیدواریم دوباره مشکلات و جریانات گذشته تکرار نشود.

بنابراعلام سایت شهر، وی در پایان در خصوص ایجاد دهکده‌های ورزش در چهار نقطه از شهر که در گذشته مطرح شده بود، توضیح داد: جلسات مختلفی برای ایجاد یکی از این دهکده ها در بوستان ولایت داشتیم و شورای شهر نیز بر پیگیری این مسأله تاکید دارد. در این موضوع باید وظیفه مناطق، سازمان ورزش و سایر مجموعه ها مشخص و تبیین شود. همچنین مطمئنا باید بخش خصوصی و سرمایه گذار به میدان بیاید. امیدواریم با تعامل بخش خصوصی یکی از این مگا پروژه ها را به سرانجام برسانیم. 

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.