کد خبر: ۱۳۵۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
محمود کاسبی پیرامون آخرین وضعیت جسمانی برادر خود «محمد کاسبی» گفت: برادرم به خانه منتقل شده و در حال حاضر زیر نظر پزشکان مشغول گذراندن دوران نقاهت خود است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،وی درباره آخرین نظر پزشکان درباره وضعیت محمد کاسبی افزود: واقعیت امر من در جایگاهی نیستم که درباره یک بیماری نظر قطعی دهم اما حتما وضعیت برادرم از نظر پزشکان بهتر بوده که وی را از سی سی یو بیمارستان به خانه منتقل کرده‌اند.

حال محمد کاسبی خوب بوده که از بیمارستان مرخص شده است

برادر محمد کاسبی درباره وضعیت هوشیاری وی اضافه کرد: با توجه به وضعیت کلی و جراحی سختی که برادرم پشت سر گذاشته طبیعتا روز خوب و بد دارد، نمی‌توان گفت همیشه خوب است، اما به طور کلی وضعیت هوشیاری خوبی دارد اما به دلیل بیماری ضعف دارد.

وی در همین رابطه ادامه داد: برادرم طبق نظر پزشکان فعلا در خانه مستقر است، دوران نقاهت وی تا رسیدنش به یک شرایط پایدار ادامه خواهد داشت، بیش از این چیز بیشتری نمیتوانم بگویم زیرا در این نوع بیماری نظر قطعی نمیتوان داد و من هم متخصص امر نیستم.

برادر محمد کاسبی در همین رابطه خاطرنشان کرد: آنچه به طور کلی می‌توانم درباره وضعیت برادرم بگویم این است که نسبت به چند روز پیش که از بیمارستان مرخص شد حالش بدتر نشده است، این هم در شرایط فعلی اتفاق خوبی است.
منبع: میزان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار