کد خبر: ۱۳۴۹۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از تشکیل ۱۲۰ پرونده تخلف در ۷۰۰ نانوایی طی روزهای گذشته توسط بازرسی و نظارت تعزیرات خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمدرضا سمیعی نسب روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از چند واحد نانوایی استان، طی سخنانی ابراز کرد: در این مدت ۳ نانوایی که دارای تخلفات عمده بودند توسط تعزیرات حکومتی پلمب شده اند.

وی با اشاره به تشدید نظارت بر اصناف و کسبه در قم، یادآور شد: بدلیل حساسیت مساله آرد و نان، طرح تشدید و نظارت بر فعالیت های نانوایان قم از سه روز گذشته آغاز شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم ادامه داد: برای کنترل بازار و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی تمام توان بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، سازمان جهادکشاورزی به همراه نیروهای بسیج و سپاه پای کار آمده اند.

وی در پایان عنوان کرد: در همین خصوص امروز از چند فروشگاه بزرگ سطح شهر با هدف بررسی وضعیت قیمت وموجودی کالاها در این فروشگاه‌ها ونحوه خرید مردم پایش میدانی انجام گرفت.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها