کد خبر: ۱۳۴۹۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸
شهردار منطقه 15 از اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت مکانیزه بزرگراه امام رضا(ع) به متراژ 22 هزار مترمربع در دروازه جنوب شرقی پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید مهدی صباغ با اعلام این خبر گفت: در برنامه ریزی امسال توجه ویژه ای به بزرگراه امام رضا (ع) شده است تا در همه زمینه ها بتوانیم دروازه جنوب شرقی پایتخت را نوسازی و زیباسازی کنیم.
به گفته او در حال حاضر عملیات بهسازی 22 هزارمترمربع از این بزرگراه در دستور کار قرار دارد که تاکنون 66 درصد از آن انجام شده است.

شهردار منطقه ادامه داد: عملیات بهسازی تراش و روکش آسفالت مسیر دسترسی های غرب به شرق بزرگراه امام رضا (ع) از خیابان شرکت واحد تا خیابان امام سجاد (ع) به متراژ 12400 مترمربع پس از گذشت  15 سال انجام شد تا آسفالت فرسوده آن تراش و روکش شود.  

او افزود: این عملیات با تلاش شبانه روزی همکاران معاونت فنی و عمران در راستای رفع نقاط حادثه خیز و به دلیل واقع شدن دو مرکز خدماتی جایگاه سوخت و شرکت واحد اتوبوسرانی در این محدوده انجام شده است.

صباغ ادامه داد: عملیات ماشینی توزیع و پخش آسفالت به متراژ 9600 هزار متر مربع در مسیر شرق به غرب این بزرگراه  با هماهنگی پلیس راهور در حال انجام است که تا پایان ماه ادامه خواهد داشت.
براساس این گزارش، شهردار منطقه، پنج شنبه گذشته با حضور در بزرگراه امام رضا (ع) از مراحل توزیع آسفالت مکانیزه بازدید و از تلاش های شبانه روزی همکاران تقدیر کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.