کد خبر: ۱۳۴۶۷۹
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
مجموعه‌ برگزیده‌ هشتمین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو، به سیاق هر سال، از میان کتاب‌های شعر نوی منتشر شده در سال گذشته انتخاب و در مراسم اختتامیه‌ در روز ۲۱ آذر ۱۴۰۱، هم‌زمان با نودوهفتمین زادروز شاملو معرفی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در متن این فراخوان چنین آمده است: «پس از هفت دوره برگزاری مستمر جایزه‌ شعر احمد شاملو، اینک مؤسسه‌ الف. بامداد و دبیرخانه‌ جایزه همچون گذشته با اتکا به پشتیبانی مشفقان دغدغه‌مند و به پشتوانه‌ استقبال روزافزون و مؤثر شاعران و ناشران شعر، امسال هشتمین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو را برگزار می‌کند. به سیاق هر سال، مجموعه‌ برگزیده‌ این دوره، از میان کتاب‌های شعر نوی منتشر شده در سال گذشته (سال ۱۴۰۰ خورشیدی) انتخاب و در مراسم اختتامیه‌ جایزه در روز بیست‌ویکم آذر ۱۴۰۱ (هم‌زمان با نودوهفتمین زادروز شاعر معاصر، احمد شاملو) معرفی خواهد شد.

از شاعران گرامی و نیز ناشرانی که در زمینه‌ انتشار شعر فعالیت دارند درخواست می‌کنیم، در صورت تمایل به شرکت در این رقابت ادبی، حداکثر تا پایان خردادماه امسال تعداد «سه نسخه» از کتاب‌های «چاپ اولِ» «شعر نو»ی خود را که در سال ۱۴۰۰ خورشیدی منتشر شده برای دبیرخانه‌ این جایزه بفرستند.

ارسال کتاب برای دبیرخانه به منزله‌ علاقه‌مندی به شرکت در این رقابت ادبی تلقی می‌شود، از این رو فقط کتاب‌هایی که در مهلت مشخص‌شده برای دبیرخانه ارسال شود در رقابت شرکت داده خواهد شد.
توضیح آن که تاریخ مورد استناد تاریخی است که در شناسنامه‌ کتاب درج شده باشد.

دبیرخانه‌ هفتمین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو در استان البرز، کرج، بلوار جمهوری، بوستان چهارم، پلاک۳۲۳، واحد پنج. کد پستی ۳۱۴۳۹۶۵۵۹۸ واقع شده است.»

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار