کد خبر: ۱۳۴۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
سرپرست سازمان نهضت سوادآموزی نسبت به برگزاری کلاس‌های سوادآموزی و امتحانات به صورت حضوری تأکیدکرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا عبدی گفت: براساس مصوبه ستاد کرونا از ۱۴۰۱/۱/۱۴ استمرار فعالیت‌های آموزشی سال گذشته سوادآموزی اعم از برگزاری کلاس‌های دوره‌های سوادآموزی و برگزاری امتحانات به صورت حضوری خواهد بود.

عبدی در ادامه گفت: با عنایت به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر حضوری شدن آموزش‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با توجه به مفاد (شیوه نامه مدیریت و راهبری ارایه خدمات سوادآموزی در سال ۱۴۰۰) ناظر بر ارائه خدمات با کیفیت به سوادآموزان، نظارت کمی و کیفی بر فعالیت‌ها و سرانجام بخشی به کلاس‌ها در موعد مقرر همزمان با بازگشایی مدارس، تمامی فعالیت‌های آموزشی سوادآموزی در قالب دوره ها، طرح‌ها و برنامه‌های مختلف، برگزاری کلاس‌های دوره‌های سوادآموزی و اخذ امتحانات (پایان دوره) به صورت حضوری خواهد بود؛ لذا همکاران و دست اندر کاران حوزه سوادآموزی بویژه گروه‌های بهبود کیفیت آموزشی سوادآموزی در سراسر کشور می‌بایست؛ ضمن برنامه‌ریزی برای اجرای کامل آموزش‌ها طبق ضوابط، تدابیر و اقدامات مؤثررا برای کیفیت حداکثری و جبران عقب ماندگی احتمالی آموزش انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی، سرپرست سازمان در پایان بر استفاده از تمام ظرفیت‌های بومی و استانی برای رصد، پایش و نظارت مستمر بر فعالیت‌ها و آموزش‌های سوادآموزی تأکید کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار