کد خبر: ۱۳۴۳۱۲
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران آخرین وضعیت درمانی مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران را پس از بستری در بیمارستان تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا نادعلی با اشاره به آخرین وضیعت روند درمانی مهدی چمران، گفت: طبق آخرین خبرها، آقای چمران همچنان در بخش آی‌سی‌یو بستری است.

وی ادامه داد: خوشبختانه ایشان در حال حاضر از سطح اکسیژن خوبی برخوردار است و سطح اکسیژن به بالای ۹۰ درصد رسیده است.

نادعلی با تأکید بر اینکه چمران در حال حاضر دوره درمان را طی می‌کند، یادآور شد: در صورت اطلاع از اخبار جدید در خصوص وضعیت سلامتی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که "زمان انتقال چمران به بخش مشخص شده است یا خیر؟"، خاطرنشان کرد: در صورت ثبات و پایداری وضعیت، انتقال به بخش انجام خواهد شد که به نظر می‌رسد به چند روز زمان نیاز دارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر بهبود وضعیت جسمانی مهدی چمران، گفت: در حال حاضر بخشی از تنفس وی از طریق دستگاه و بخشی از آن توسط خود او انجام می‌شود و در صورت عدم نیاز چمران به دستگاه برای تنفس، انتقال به بخش انجام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.