کد خبر: ۱۳۴۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
اعضای شورای شهر تهران یک فوریت لایحه تعیین قائم مقامان ذی حساب در شهرداری تهران را به تصویب رساندند.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اعضای شورای شهر تهران صبح امروز یک فوریت لایحه تعیین قائم مقامان ذی حساب را در دستور بررسی قرار دادند و مهدی چمران گفت: شب گذشته این لایحه به دست ما رسید و فرصت نشد که آن را در دستور جلسه قرار دهیم و این لایحه در مورد قائم مقامان ذی حساب است که در حال حاضر ۲۷ نفر را شهرداری به عنوان قائم مقامان ذی حساب معرفی کرده و امیدواریم هر چه سریع تر مابقی را نیز معرفی کند تا کمیسیون های تخصصی بتوانند بر روی این گزینه ها بررسی های لازم را انجام دهند.

حبیب کاشانی در واکنش به لایحه گفت: در حالی یک فوریت این لایحه برای بررسی به شورا آمده که امروز آخرین یکشنبه کاری است و ما از هفته دیگر تعطیلات در پیش رو داریم اما براساس قانون باید لوایح یک فوریتی یک هفته ای بررسی شوند و درست است که ما چهاردهم به بعد سرکار می آییم اما قانون گذار اعلام کرده که از ششم فروردین کشور فعال است.

مهدی چمران گفت: ما وقتی تعطیلات اعلام کنیم مشکلی پیش نخواهد آمد. هر چند که می توانستند زمانی این لایحه را بیاورند که به تعطیلات نخورد.

اعضای شورای شهر تهران با ۱۸ رأی موافق یک فوریت لایحه تعیین قائم مقامان ذی حساب را به تصویب رساندند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.