کد خبر: ۱۳۳۷۶۳
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
حقوق ماهیانه سربازان متاهل در سال آینده ۵ میلیون تومان خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرتاج‌الدینی در خبری اعلام کرد حداقل حقوق سربازان در سال آتی به ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان خواهد رسید. ‌حقوق ماهیانه سربازان متاهل نیز ۵ میلیون تومان خواهد شد. ‌به طور میانگین، حقوق سربازان نسبت به امسال ۳ برابر می‌شود تا بخشی از آلام این عزیزان التیام یابد.

 پس از یک ماه در این باره به مصاحبه با میرتاج‌الدینی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس پرداخت که او با تایید اینکه افزایش حقوق سربازان سر جای خود است، گفت: برای افزایش حقوق، منابعی در نظر گرفته شده و سال آینده حقوق سربازان به میزان یاد شده افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است که با توجه به این که حداقل حقوق سال بعد کارمندان ۵.۵ میلیون تومان تعیین شده است بر این اساس سربازان متاهل تقریبا به اندازه کارمندان حقوق خواهند گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار