کد خبر: ۱۳۳۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
با حضور استاندار قم صورت گرفت
کارخانه شیلنگ‌های فشارقوی رهام لاستیک به عنوان نخستین کارخانه تولید این نوع محصول در خاورمیانه، در مراسمی با حضور استاندار قم به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مراسم افتتاح کارخانه شیلنگ‌های فشارقوی رهام لاستیک ظهر امروز با حضور سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم، معاونین اقتصادی و عمرانی استاندار، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و تنی چند از مدیران کل استان و مدیران بانک‌ها برگزار شد.
استاندار قم همچنین در حاشیه این مراسم از فاز نخست این کارخانه که بیش از 35 سال سابقه فعالیت دارد بازدید کرد.
فاز نخست این واحد تولیدی وظیفه تولید شیلنگ‌های نخی با کاربرد در صنایع خودرو را داشته که پس از 35 سال فعالیت فاز دوم آن با اشتغال زایی بیش از 115 نفر مستقیم و هزار نفر غیرمستقیم و سرمایه‌گذاری 350 میلیارد ریالی به صورت تخصصی، وظیفه تولید محصولاتی با استاندارد جهانی برای صنایع کشتی‌سازی، هواپیما‌سازی و... را دارد.
کارخانه شیلنگ‌های فشارقوی رهام لاستیک نخستین کارخانه تولید چنین محصولاتی در خاورمیانه است و سهم بسزایی در کاهش وابستگی به واردات این محصول خواهد داشت.
برچسب ها: شهر فردا ، شهر قم ، افتتاح
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار