کد خبر: ۱۳۳۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
نشریه قطری به تمجید از ستاره سابق رئال بعد از درخشش با الریان پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،تیم فوتبال الریان به همراه شجاع خلیل زاده مدافع ملی پوش کشورمان شب گذشته در مرحله یک هشتم نهایی جام امیر قطر به مصاف ام صلال رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید تا به مرحله یک چهارم صعود کند.

نشریه «الوطن» قطر امروز در گزارشی به تمجید از خامس رودریگز ستاره سابق رئال مادرید و کنونی الریان پرداخت که تیمش را برنده بازی کند.

این رسانه قطری نوشت: خامس رودریگز در این بازی نقش ناجی را برای الریان بازی کند. در این بازی ستاره سابق رئال با گل دقیقه (۲+۹۰) خود بالاخره الریان را از بحران خارج کرد و این تیم را به مرحله یک چهارم نهایی جام امیر قطر رساند.

الریان با هدایت بلان در بحران شدید به سر می برد و در نهایت هفته گذشته مجبور شد این سرمربی سرشناس خود را برکنار کند و سرمربی اهل شیلی تیم ملی امید قطر جانشین بلان روی نیمکت الریان شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار