کد خبر: ۱۳۳۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
دبیر کارگروه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی قم در نخستین جشنواره "مشارکت اجتماعی سلامت" در نشست خبری با اصحاب رسانه، آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره را 15 اسفند ماه سال جاری اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،نشست خبری سفیران جشنواره "مشارکت‌ اجتماعی سلامت"، با حضور دکتر آب آب زاده معاون فرهنگی دانشجویی و شرکت جمعی از اصحاب رسانه استان قم در سالن اجتماعات امام علی (ع) در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

دبیر کارگروه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی قم در نخستین جشنواره مشارکت اجتماعی سلامت در ابتدای نشست به ارائه گزارشی از روند برگزاری این جشنواره پرداخت و اظهار داشت: در پی بحران‌های حوزه سلامت به ویژه اپیدمی ویروس کرونا در کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متشکل از اداره کل سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت با مشارکت اساتید و نخبگان حوزه مشارکت و معاونت فرهنگی دانشجویی به دنبال برگزاری نخستین جشنواره "مشارکت های اجتماعی سلامت" است.

محمدمهدی سلطانی در ادامه به بیان محورهای هفت گانه این جشنواره پرداخت و عنوان کرد: کار داوطلبی، مشارکت اجتماعی و کرونا، مشارکت اجتماعی افراد شاخص (برند)، موانع موجود در جلب مشارکت های عمومی، سبک زندگی سالم و مسئولیت پذیری اجتماعی، مشارکت اجتماعی از منظر دین، معنویت و اخلاق و مسئولیت پذیری اجتماعی بنگاه های اقتصادی ویژه عموم شهروندان، دانشجویان و دانش آموزان محورهای مهم جشنواره مشارکت‌های اجتماعی سلامت هستند.

به گفته دبیر کارگروه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی قم در نخستین جشنواره مشارکت اجتماعی سلامت بخش‌‌های این جشنواره هنری؛ محصولات خبری و رسانه‌ای؛ ایده‌ها و تجارب نوآورانه؛ آموزش، پژوهش و فناوری هستند که شرکت کنندگان جشنواره در بخش‌های سه گانه عمومی، دانشگاهی و دانش‌ آموزی می‌توانند آثار خود را ارسال کنند. 

سلطانی ادامه داد: آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار به نخستین جشنواره مشارکت اجتماعی سلامت 15 اسفند ماه سال جاری بوده و تاریخ برگزاری جشنواره 28 اردیبهشت ماه سال آینده در مرکز بین‌الملی همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران خواهد بود.

وی با بیان اینکه هر فردی که صاحب اثر باشد امکان شرکت در جشنواره را دارد، افزود: طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جوایز نفیسی برای برگزیدگان جشنواره در نظر گرفته شده که بعد از داوری آثار تقدیم آنان خواهد شد. 

 دبیر کارگروه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی قم در نخستین جشنواره مشارکت اجتماعی در پایان خاطرنشان کرد: دبیرخانه جشنواره در تهران بوده و علاقه مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت https://www.festivalsph.ir/fa/ اقدام به ثبت نام و ارسال اثر کنند.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار