کد خبر: ۱۳۳۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از پیشرفت ۸۸ درصدی عملیات اجرایی پروژه احداث بوستان ایرانیان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،هادی حق بین در تشریح جزئیات عملیات اجرایی پروژه احداث بوستان ایرانیان گفت: عملیات اجرایی مسیرهای ۱، ۳ ، ۴ و ۵ بوستان شامل لایه ریزی (خاکریزی)، جدول کشی، اجرای بتن مگر و  بتن مسلح و ... اتمام یافته است همچنین علاوه بر تکمیل سفت کاری، تاسیسات برقی و مکانیکی نمازخانه، تکمیل نمای آن در حال اجراست.

وی همچنین با بیان آنکه عملیات اجرایی لوله گذاری و نصب شیرآلات برداشت آب روی سیستم آبیاری و سیستم آتش نشانی در کل پروژه اتمام یافته است، از تکمیل سرویس بهداشتی شماره ۱ بوستان و اتمام سفت کاری سرویس بهداشتی شماره ۲ خبر داد و افزود : ۹۰ درصد چراغ های روشنایی محوطه نصب شده و کف سازی سنگ و آجر مسیر ۲ بوستان به پیشرفتی قابل ملاحظه رسیده است.

به گفته سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، عملیات اجرایی پروژه در قسمت زمین بازی کودکان و زمین ورزشی چند منظوره اتمام یافته و اجرای مسیر بساوایی، باغ راه های پیرامونی و برج های نوری در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران،عملیات احداث بوستان ایرانیان در منطقه ۱۹ از اوایل تابستان سال جاری آغاز شده است. این بوستان ۱۶ هکتاری با ۵/۸ هکتار فضای سبز شامل مسیرهای پیاده روی، باغ راه، فضای بازی کودکان، زمین های متنوع ورزشی، فضای تندرستی، نمازخانه و سرویس های بهداشتی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.