کد خبر: ۱۳۳۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۲۰ رأی موافق اعتبارات حوادث پیش بینی نشده در بودجه سال آینده شهرداری تهران را با اصلاحاتی به تصویب رساندند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اعضای شورای اسلامی شهر تهران در چهل و هفتمین جلسه علنی این شورا در نوبت عصر در ادامه بررسی تبصره های بودجه سال آینده شهرداری تهران بررسی تبصره ۱۱ این بودجه را در دستور کار داشتند که در همین راستا آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در تشریح این تبصره گفت: براساس این تبصره شهرداری تهران مجاز است در صورت وقوع حوادث پیش بینی نشده اعم از سیل، طوفان، زلزله، آتش سوزی، بیماری های همه گیر و تهدیدکننده سلامت شهری و موارد مشابه در شهر تهران تا سقف چهار درصد از سرجمع اعتبارات هزینه ای و تملک دارای های سرمایه ای را برای کنترل اوضاع، آواربرداری و امثال آن تا عادی سازی وضعیت اختصاص دهد و پس از تأمین اعتبار و پرداخت هزینه عملیات مربوطه را در تفریغ بودجه سال ۱۴۰۱ منظور و گزارش عملکرد این تبصره به همراه تشریح عوامل موثر در وقوع حوادث مربوطه را به شورای شهر تهران ارائه کند.

مهدی چمران ریاست شورا در ارائه پیشنهادی در خصوص این تبصره گفت: در این تبصره برای رقمی که اختصاص می دهیم باید قید شود که به میزان مورد نیاز تا سقف چهار درصد اعتبارات اختصاص پیدا کند نه اینکه حتما مجبور باشیم چهار درصد هزینه کنیم. به این ترتیب اگر در موردی دو درصد نیاز بود به همین میزان هزینه خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا با ۲۰ رأی موافق تبصره ۱۱ لایحه برنامه بودجه سال آینده شهرداری تهران را به تصویب رساندند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.