کد خبر: ۱۳۳۴۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
خبرهای خوش ترافیکی شهردار منطقه 15؛
شهردار منطقه 15 از پایان عملیات فاز دوم عملیات احداث مسیر دوچرخه سواری شهرک کیانشهر و بهره برداری از 5 پروژه ترافیکی در محورهای مهم منطقه همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مهدی صباغ با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی در خصوص احداث مسیر دوچرخه سواری در شهرک کیانشهر و نیز محله هاشم آباد، مسیر دوچرخه سواری شهرک جمهوری در دو فاز و نیز مسیر دوچرخه سواری پاتوق محله هاشم آباد به  طول 2 هزار و 900 مترطول طی ماه های اخیر توسط حوزه حمل و نقل و ترافیک به اجرا درآمد و اکنون آماده بهره برداری است.

او افزود: این عملیات شامل ایجاد مسیر ویژه نابینایان در معبر پیاده رو به موازات مسیر دوچرخه، جدول گذاری و همسطح سازی در تمامی تقاطع های طول مسیر و معبرسازی باغ راه بوده است.
صباغ با اشاره به اینکه پروژه های ترافیکی به ارزش بالغ بر 163 میلیارد ریال در محله های مختلف و با هدف ارائه خدمات شایسته به شهروندان و رفع دغدغه های آنان به اجرا درآمده است، ادامه داد: عملیات مناسب سازی در معابر بوستان ولیعصر(عج)، بلوار ابوذر و میدان جمهوری شامل 270 مترطول معبرسازی و احداث 26 رمپ در معابر و تقاطع از جمله پروژه های قابل بهره برداری است.

شهردار منطقه اضافه کرد: در راستای تردد روان شهروندان عملیات احداث معبر در خیابان های گلها و راستی در محله مسعودیه با چهار هزار و 250 مترمربع خاکبرداری، تخریب، جدول گذاری، پیاده روسازی و زیرسازی و آسفالت معبر به حجم 7 هزار و 373 مترمربع انجام شده است.

او به اقدامات اصلاح هندسی در روانسازی ترافیک و تلاش برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان و جلب رضایتمندی آنان اشاره کرد و گفت: در این راستا با ایجاد میدان گاه، پهلوگاه و جدول گذاری 6 نقطه ترافیکی در محله های اتابک، مظاهری، کیانشهر و مشیریه اصلاح هندسی شد.
صباغ گفت: احداث و ترمیم رفیوژ میانی در 4 نقطه شامل بلوار شاهد، خیابانهای کوهسار، خاکسار، مالی حدفاصل طاهری تا سعدی به طول 2 هزار و 175 متر طول انجام شد.

شهردار منطقه در پایان به رفع مشکل ترافیکی ده ساله شهروندان محله های ولیعصر(عج) و مطهری در راستای درخواست های مکرر مردمی و با توجه به مشکلات ترافیکی اشاره کرد و گفت: معبر سواره روی خیابان شهید رضایی که به مدت 10 سال در حریم کارگاه عمرانی متروی شهر تهران قرار داشت و با توجه به یکطرفه شدن معبر، مشکلات ترافیکی برای ساکنان به وجود آمده بود که با هماهنگی منطقه 15 معبر آزادسازی و بازگشایی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.