کد خبر: ۱۳۳۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
استاندار تهران گفت: خوشبختانه شاخص های امنیت در غرب استان تهران در وضعیت خوبی قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن منصوری در پایان جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت و شورای ترافیک غرب استان تهران با اشاره به اینکه این جلسه به میزبانی فرماندهی ویژه غرب استان برگزار شده، گفت: غرب استان تهران با ۴ میلیون نفر جمعیت تراکمی بیشتر از چند استان دارد و تنوع قومیتی و جمعیتی باعث شده که نکات مختلف امنیتی و انتظامی مطرح باشد که خوشبختانه شاخص های امنیت در غرب استان تهران در وضعیت خوبی قرار دارد.


وی ادامه داد: این جلسات به منظور ارتقای شاخص های امنیتی برگزار می شود و در موضوع مقابله با سرقت روند رو به رشد به لحاظ پیشگیری داریم و اقدامات پیشگیرانه و کنترلی انجام می‌شود.

استاندار تهران با اشاره به ۱۰ تصمیم مهم در این جلسه افزود: وظایف دستگاه‌ها مشخص است و موضوع با جدیت دنبال می‌شود، بعضی از دستگاه های خدماتی باید جدی‌تر پای کار بیایند، همچنین برخورد با معتادین متجاهر که بخشی از سرقت‌های خرد توسط آنها انجام می‌شود، تشدید می‌شود و در قالب کمپ معتادین در غرب استان تهران جمع‌آوری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تصویر غرب تهران از معتادین متجاهر پاک‌ می شود.

منصوری تاکید کرد: تشدید و ارتقاء پایش های تصویری ضروری است که باید سامانه‌ها تقویت شود و اقدامات کنترلی داشته باشیم. نقاط حادثه‌خیز شناسایی شده و در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع آن اقدام می‌شود، در راستای ارتقاء امنیت، بخشی از اقدامات مربوط به هماهنگی بین دستگاهی و برخی اعتباری است که هر دو موضوع در سطح عالی پیگیری می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.