کد خبر: ۱۳۳۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
مشکل ترافیکی ده ساله شهروندان محله ولیعصر(عج) رفع شد؛
معبر سواره روی خیابان شهید رضایی که به مدت 10 سال در حریم کارگاه عمرانی متروی شهر تهران قرار داشت، با هماهنگی منطقه 15 آزادسازی و بازگشایی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدمهدی صباغ با اعلام این خبر ضمن تشکر از همکاری شرکت مترو برای اجابت درخواست شهروندان محله ولیعصر(عج) گفت: همزمان با اتمام کار عمرانی و به بهره برداری رسیدن ایستگاه متروی شهید رضایی، مراحل آزادسازی مسیر ترافیکی تقاطع خیابان شهید رضایی با خیابان 17 شهریور جنوبی در دستور کار منطقه قرار گرفت و با همکاری سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران بسترسازی آن آغاز شد.

به گفته او؛ برای آماده سازی این محور بیش از 200 تن به  مساحت دو هزار مترمربع آسفالت ریزی انجام شد و با این کار عرض خیابان به اندازه 11 متر اضافه و این محور مجددا به دو باند رفت و برگشت تبدیل شد .

شهردار منطقه ادامه داد: این اقدام در راستای درخواست های مکرر مردمی و با توجه به مشکلات ترافیکی ایجاد شده ناشی از کاهش عرض خیابان شهید رضایی اجرا شد تا رضایتمندی شهروندان تامین شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.