کد خبر: ۱۳۳۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
معاون شهردار منطقه 4 خبر داد:
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از ترنم عطر و بوی انقلابی روزهای مبارک دهه فجر در معابر محلی و بزرگراهی این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» "رضا معلم" در این باره گفت: در ادامه اجرای طرح نگهداشت شهر و به مناسبت در پیش رو بودن ایام مبارک دهه فجر و زنده نگاه داشتن رشادت ها و ایثارگری های شهدا و مبارزان انقلابی شمال شرق تهران عطر و بوی انقلابی به خود گرفت.
او در ادامه گفت: در این راستا همگام با شهروندان منطقه ۴ در جشن پیروزی انقلاب، نصب ۲۰۰۰ پرچم با طرح ایران در سرکوچه ها و معابر اصلی در دستور کار قرار گرفت.

معلم افزود: در این خصوص ۲۰۰۰۰متر طول ریسه ی الوان.۸۰۰۰۰ ریسه نوری، 400  پرچم ، 50 سازه پرتابل و ۴۰۰۰مترمربع کتیبه در شهر چشم نوازی می کند.

معاون شهردار منطقه 4در ادامه خاطرنشان کرد: نصب ۶  ابر پرچم ایران  برروی جداره های معابر اصلی بزرگراه های رسالت‌، شهیدباقری، شهید زین الدین و فلکه سوم در دستور کار است.
معلم در پایان گفت: زنده نگاه داشتن روزهای پرشور و حرارت انقلاب و حفظ و حراست از رشادت ها و ایثارگری های آن روزها به خصوص برای نسل جدید  از اولویت ها و دغدغه های مدیریت شهری به شمار می رود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.