کد خبر: ۱۳۳۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
معاون شهردار منطقه 4 خبر داد:
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از ترنم عطر و بوی انقلابی روزهای مبارک دهه فجر در معابر محلی و بزرگراهی این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» "رضا معلم" در این باره گفت: در ادامه اجرای طرح نگهداشت شهر و به مناسبت در پیش رو بودن ایام مبارک دهه فجر و زنده نگاه داشتن رشادت ها و ایثارگری های شهدا و مبارزان انقلابی شمال شرق تهران عطر و بوی انقلابی به خود گرفت.
او در ادامه گفت: در این راستا همگام با شهروندان منطقه ۴ در جشن پیروزی انقلاب، نصب ۲۰۰۰ پرچم با طرح ایران در سرکوچه ها و معابر اصلی در دستور کار قرار گرفت.

معلم افزود: در این خصوص ۲۰۰۰۰متر طول ریسه ی الوان.۸۰۰۰۰ ریسه نوری، 400  پرچم ، 50 سازه پرتابل و ۴۰۰۰مترمربع کتیبه در شهر چشم نوازی می کند.

معاون شهردار منطقه 4در ادامه خاطرنشان کرد: نصب ۶  ابر پرچم ایران  برروی جداره های معابر اصلی بزرگراه های رسالت‌، شهیدباقری، شهید زین الدین و فلکه سوم در دستور کار است.
معلم در پایان گفت: زنده نگاه داشتن روزهای پرشور و حرارت انقلاب و حفظ و حراست از رشادت ها و ایثارگری های آن روزها به خصوص برای نسل جدید  از اولویت ها و دغدغه های مدیریت شهری به شمار می رود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.