کد خبر: ۱۳۳۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
با همکاری فرهنگسرای خاوران و پردیس تئاترانجام می شود؛
شهردار منطقه 15 در نشست با نخبگان و معتمدان محله مظاهری بر تبدیل پاتوق معتادان متجاهر در کوه گچی به پاتوق فرهنگی با همکاری فرهنگسرای خاوران و پردیس تئاتر تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» سید مهدی صباغ با اشاره به جمع آوری معتادان متجاهر و اقدامات ویژه برای ناامن کردن پاتوقهای آنها و همچنین پلمب واحدهای غیرمجاز بازیافت که محل ارتزاق معتادان بود، افزود:  کوه گچی و کوه سنگی از جمله دغدغه های ما  به عنوان پاتوق های اصلی معتادان در منطقه بود که با بازدید های روزانه و شبانه و بازدید مشترک با کلانتری و سرکلانتر از این محلها و اقدامات اجرایی، ازدحام معتادان متجاهر نسبت به گذشته کمتر شده است. 

او در ادامه با اشاره به جلسات با مسئولان فرهنگسرای خاوران و پردیس تئاتر یادآور شد: با ایجاد پاتوق فرهنگی در کوه گچی، اجرای برنامه های فرهنگی و مناسبتی در آن، ایجاد روشنایی لازم با نصب پایه چراغ و برج نوری در محل و ممانعت از تجمع معتادان؛ امنیت محله برای حضور و تردد شهروندان فراهم می شود.

 شهردار منطقه در ادامه به مجموعه اقدامات مدیریت شهری در رفع این معضل به صورت ریشه ای اشاره کرد و گفت: شناسایی و پلمپ واحدهای خرید و فروش پسماند خشک، شناسایی مراکز فروش مواد مخدر در اصطلاح پلاک قرمز ها و پلمپ این واحدها، پی گیری مشکلات گرمخانه خاوران در محله رضویه و اختصاص گشت فوریتی با همکاری نیروی انتظامی در محلات از جمله این اقدامات بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.
پربازدیدترین ها