کد خبر: ۱۳۳۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سیستان و بلوچستان در اولویت قرار دارد بنابراین مسوولان این استان باید اعتبارات را تا پایان سال مالی جذب کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»داریوش ورناصری در آیین تکریم و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان افزود: تعدادی از روستاهای سیستان و بلوچستان فاقد مدرسه هستند، که اهتمام مسولان را می‌طلبد تا برای دانش آموزان این نقاط مدرسه احداث کنند.

وی اظهار کرد: اعتبارات قابل توجی در سال ۱۴۰۰ در بحث نوسازی و تجهیز مدارس به سیستان و بلوچستان اختصاص یافت به طوریکه این استان رتبه نخست تخصیص اعتبار را در کشور به خود اختصاص داده است.

وی افزود: مسوولان باید بدانند که دوران طلایی تخصیص اعتبار به سیستان و بلوچستان شاید دیگر تکرار نشود لذا باید در جذب اعتبارات توجه خاصی داشته باشند.

سرپرست معاونت فنی و نظارت نوسازی مدارس کشور خاطرنشان کرد: اعتباراتی که به سیستان و بلوچستان تا پایان سال مالی امسال تخصیص می‌یابد باید به سمت ساخت مدرسه در روستاهای فاقد مرکز آموزش هدایت شود.

وی بیان کرد: هم‌اینک یک‌هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته در سیستان و بلوچستان وجود دارد که بخشی از آن باید امسال جذب شود.

ور ناصری اظهارداشت:تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سیستان و بلوچستان در اولویت قرار دارد بنابراین مسوولان این استان باید اعتبارات را تا پایان سال مالی جذب کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: مدیران باید دلسوزانه و شبانه روزی برای مردم کار کنند تا بتوان مسیر عقب‌ماندگی که از دهه‌های گذشته در این استان وجود دارد را جبران کرد.

عباسعلی ارجمندی افزود: اگر در حوزه مدیریتی نگاهی به جز دلسوزی و خدمت به مردم در اندیشه کسی که به عنوان مدیر منصوب می‌شود باشد مطمئنا به ضرر و زیان استان خواهد بود.

وی ادامه داد: دیدگاه و مطالبه‌گری مردم نسبت به دوره‌های گذشته تفاوت بسیاری دارد لذا باید به مطالبات به حق مردم سیستان و بلوچستان توجه کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: باید نگاه صنعتی و توسعه‌ای در حوزه مدیریتی استان رخ دهد تا بتوانیم شاهد پیشرفت این منطقه باشیم.

وی با اشاره به اهمیت استفاده از انرژی‌های نو بیان کرد: باید تا جایی که می‌توانیم از انرژی‌های نو در حوزه ساخت و ساز مدارس در سیستان و بلوچستان استفاده کنیم.

با حضور داریوش ورناصری معاون سازمان نوسازی مدارس، میثم لکزایی به عنوان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان معرفی شد. پیش از این رضا سرحدی این مسوولیت را برعهده داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.