کد خبر: ۱۳۳۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
معاون ورزش و تفریحات بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه هدف از برگزاری کلاس‌های مربی‌گری «ورزش و کودک» نوعی کارآفرینی برای بانوان است، تاکید کرد: بانوان سرپرست خانوار پس از اخذ مدرک می‌توانند در مهدکودک‌ها و بوستان‌های بانوان به فعالیت بپردازند و کسب درآمد کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، افسانه بیابانی درباره اقدامات سازمان ورزش در حوزه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار گفت: طبق بررسی‌های مختلف برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار اخیرا دوره مربی‌گری «ورزش و کودک» به میزبانی سازمان ورزش و با همکاری اداره کل امور بانوان برگزار شد و ۳۰ بانوی سرپرست خانوار که تحت پوشش اداره کل امور بانوان بودند، در این کلاس‌ها شرکت کردند و مباحث تئوری این دوره‌های آموزشی به صورت مجازی و مباحث عملی در مجموعه‌های شهرداری برگزار شد.

معاون ورزش و تفریحات بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه هدف از برگزاری کلاس‌های مربی‌گری کارآفرینی برای بانوان است، تاکیدکرد: زنان سرپرست خانوار پس از اخذ مدرک می‌توانند در مهد کودک‌ها و بوستان‌های بانوان به فعالیت بپردازند و کسب درآمد کنند.

وی افزود: کارت‌های مربی‌گری بانوان آماده است و به زودی با حضور مدیرکل امور بانوان به آنان اهدا خواهد شد.

بیابانی با بیان اینکه عمده برنامه‌ریزی سازمان ورزش برای برگزاری دوره‌های آموزشی «ورزش و کودک» برای سال آینده بود، گفت: براساس نیازسنجی و بررسی میزان استقبال، احتمال دارد که دوره بعدی تا پایان سال برگزار شود.

معاون ورزش و تفریحات بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به اینکه عموما در طول سال، برنامه‌های ورزشی مختلفی برای بانوان برگزار می‌شود، اظهارکرد: در روزها و هفته‌های مناسبتی مانند دهه‌ فجر و هفته گرامیداشت مقام زن، برنامه‌های ویژه‌تری برای بانوان برگزار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه‌های هفته زن از یکشنبه (۳ بهمن ماه) آغاز شده است و تا شنبه (۹ بهمن‌ماه) ادامه خواهد داشت، گفت: طی روزهای گذشته برنامه‌هایی تحت عنوان مادران ایثارگر، زنان و ورزش شهروندی (برپایی ویژه برنامه دوشنبه ورزشی در کلیه مناطق و به طور متمرکز در منطقه ۳ )، زنان شاغل و ورزشکار (گردهمایی مربیان ایستگاه‌های ورزش شهروندی و آیین نکوداشت مربیان پیشکسوت) و معلولین و اقشار (تقدیر از بانوان ورزشکار معلول و برگزاری رقابت‌های ویژه معلولین) در سطح مناطق برگزار شد.

به گزارش سایت شهر بیابانی در پایان اظهارکرد: ادامه برنامه‌ها نیز به ترتیب از پنجشنبه (۷ بهمن) تا شنبه (۹ بهمن) تحت عنوان زنان محور خانواده (رقابت‌های بومی و محلی-رقابت‌های پدر و دختر)، دختران ورزشکار شهر (مسابقات والیبال) و زنان و سلامتی (اختتامیه چالش پیاده‌روی «همگام با دخترم») برگزار خواهد شد البته بعضی برنامه‌ها در مناطق ۲۲ گانه و برخی دیگر از آن‌ها در چند منطقه و به صورت متمرکز برگزار می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.