کد خبر: ۱۳۳۱۷۸
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: رفع کاستی‌های اداری و استقرار کامل ادارات در شهرستان‌های تازه تأسیس از اولویت‌های استانداری است که باید با فوریت انجام شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید عباس جوهری پیش از ظهر پنجشنبه ۷ بهمن ماه در آیین افتتاح هلال احمر شهرستان قرچک بیان کرد: افتتاح شعبه هلال احمر در قرچک اگر چه با تأخیر رخ داد ، اما اتفاق مبارکی است ، چرا که مجموعه هلال احمر از جمله ضروریات هر منطقه‌ای بوده و در تمامی لحظات حساس کمک حال است ، اما باید به ارتقای ساختار و امکانات آن توجه ویژه شود.

وی ادامه داد: هلال احمر با جذب جوانان باید بتواند گام رو به جلوتری برای شخصیت سازی این قشر مهم بردارد و احسان ، مواسات و هر حرکتی که برای کمک به بشریت است را تقویت کند.

معاون استاندار تهران گفت: در آستانه دهه مبارکه فجر هستیم که ضمن گرامیداشت این ایام ، باید آنچه مقام معظم رهبری تکلیف کرده ، یعنی دستاوردهای انقلاب را به ویژه برای نسل نوجوان و جوان تبیین کنیم چرا که به تعبیر امام راحل انقلاب ما سرآغاز حکومت الله در جهان است.

جوهری خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی مقدمه انقلاب مهدوی(عج) است و کوتاهی مسئولان در انجام تکالیف می‌تواند خسارت بار باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.
پربازدیدترین ها