کد خبر: ۱۳۳۱۶۸
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر آمادگی مراکز تزریق واکسن در سطح شهرستان ری و لزوم مشارکت شهروندان برای تزریق دوز سوم واکسن از واکسیناسیون بیش از ۲۱۷ هزار نفر از اتباع خارجی ساکن ری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین توکلی  در تشریح روند واکسیناسیون در سطح شهرستان ری گفت: بی تردید تکمیل چرخه واکسیناسیون و رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی از سوی تمامی هموطنان تنها راه مقابله با کروناویروس است. برهمین اساس تمامی مراکز تزریق واکسن کرونا در سطح شهرستان براساس جمعیت به نحوی پراکنده شده اند تا اهالی در کمترین زمان و فاصله ممکن به تزریق واکسن دسترسی داشته باشند.

وی افزود: تاکنون یک میلیون و ۵۶۰ هزارو ۴۵۸ نفر در شهرستان ری علیه کروناویروس واکسینه شده‌اند که از این تعداد تزریق واکسن، ۲۱۷هزارو ۵۸۹ نفر اتباع خارجی ساکن ری بوده اند.

توکلی تاکید کرد: متاسفانه طی بررسی های صورت گرفته میزان رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سطح کشور کاهش یافته است که باتوجه به شیوع سویه جدید کرونا با نام اُمیکرون از تمامی هموطنان و اهالی ری تقاضا داریم حتی پس از واکسیناسیون نیز فاصله گذاری اجتماعی، رعایت شیوه نامه ها و استفاده از ماسک را در اولویت ویژه قرار دهند و افرادی که واکسن تزریق نکرده اند هر چه سریع‌تر به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند تا از قرار گرفتن وضعیت شهرستان در شرایط پر خطر و افزایش تعداد مبتلایان جلوگیری شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.
پربازدیدترین ها