کد خبر: ۱۳۳۱۶۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
نماینده مردم ورامین ، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: ترافیک قلعه نو از مشکل به معضل تبدیل شده و ممکن است به بحران منجر گردد که باید برای رفع آن تلاش کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین نوش آبادی صبح پنجشنبه ۷ بهمن ماه در نشست هم اندیشی مسئولان استانی در خصوص ترافیک محور ری - ورامین خاطرنشان کرد: ترافیک قلعه نو از مشکل به معضل تبدیل شده و ممکن است به بحران منجر گردد که باید برای رفع آن تلاش کرد.

وی ادامه داد: پل روگذر در این جاده به کمک این اتفاق ناخوش خواهد آمد که باید کارشناسان در این خصوص تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.

نماینده مردم ورامین ، قرچک و پیشوا عنوان کرد: با اتفاق نظر، شرایط را جهت خواسته مردم فراهم می آوریم و همین نشست و هم اندیشی پایه گذار اتفاقات خوب آینده است ؛ احداث کمربندی نیز باید در دستور کار قرار گیرد و با تصویب و تامین بودجه آرامش را به مردم هدیه خواهیم داد.

نوش آبادی مطرح کرد: رییس مجلس نیز با نگاه ویژه به مشکل موجود ، موجبات خرسندی را فراهم می آورند که امید می رود این امر را به عنوان یکی از برنامه‌های پیش رو مدنظر قرار دهند.

بر اساس این گزارش ؛ جلسه بررسی مشکلات ترافیکی چندین ساله محور ری ، قرچک و ورامین با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ، سیدعلی یزدیخواه و اقبال شاکری نمایندگان مردم تهران ، ری ، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، نوش آبادی نماینده مردم ورامین _قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، جعفر شربیانی و محمد آقامیری نمایندگان مردم تهران _ ری و تجریش در شورای اسلامی شهر تهران ، درویشی فرماندار شهرستان ورامین، خانی رئیس شورای اسلامی استان تهران و سایر مسئولین در محل سالن جلسات شهرداری قلعه نو برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.
پربازدیدترین ها