کد خبر: ۱۳۳۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 گفت: با آموزشهای مستمر شهروندی و مشارکت شهروندان، فعالیت خودروهای ملودی و غرفه های بازیافت و گلماند روزانه 35 تن پسماند خشک از سطح محله‌ها منطقه جمع‌آوری می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  مهدی استرابی با اعلام این خبر گفت: این تناژ از طریق 32 غرفه بازیافت، 2 غرفه گلماند، گشت های منظم خودروی ملودی و پیام های 137 جمع آوری می شود.

به گفته او؛ برپایی دوره های مجازی ویژه دانش آموزان با محوریت آشنایی آنان با پسماند خشک، تر، نحوه تفکیک پسماند خشک، غرف بازیافت و خودروی ملودی، آموزش چهره به چهره اصناف، مراکز تجاری و آموزشی، اجرای طرح های نظیر کاپ، شنبه های بدون پسماند، جمع آوری شیشه های ساختمان و لاستیک های فرسوده، از جمله اقدامات اداره مدیریت پسماند است.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه به استقبال بی نظیر کودکان و خانواده ها از غرفه گلماند منطقه اشاره کرد و گفت: با افتتاح غرفه گلماند در بوستان گلگشت روزانه 250 کیلوگرم پسماند خشک جمع آوری می شود که با توجه به استقبال کم نظیر شهروندان از آن، غرفه گلماند شماره 2 در بوستان فجر ناحیه 5 راه اندازی شد.

او اضافه کرد: در این غرفه ها ضمن دریافت پسماندهای خشک شهروندان، به ازای ارزش ریالی پسماندهای خشک تحویلی، به شهروندان گل و گلدان و اقلام کاشت و نگهداری از گیاهان همراه با آموزش نحوه نگهداری ارائه می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.
پربازدیدترین ها