کد خبر: ۱۳۳۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
مدیر امور بانوان شهرداری منطقه ۴ از استقبال کم نظیر بانوان در جشنواره غذای اصیل ایرانی خبر داد و گفت: در این جشنواره بیش از ۵۰ نوع غذای اصیل ایرانی به نمایش درآمد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  "حدیثه رفیعی"  با اعلام برگزاری جشنواره غذای اصیل ایرانی در ساختمان شهرداری منطقه۴ گفت: به مناسبت سالروز میلاد باسعادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س)  جشنواره غذای اصیل ایرانی در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 4 برگزار شد. 

مدیر امور بانوان منطقه ۴ با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی علاوه بر حفظ مواریث فرهنگی و نیز اشاعه فرهنگ غنی ملی، باعث انسجام فرهنگی و وفاق اجتماعی در بین شهروندان می شود افزود: برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند در حفظ ذائقه ایرانی بر اساس غذاهای بومی ـ محلی تاثیر گذار باشد.

او با اشاره به حضور بانوان کارمند در کنار بانوان خانه دار در این جشنواره افزود : بیش از ۵۰ نوع غذای ایرانی شامل انواع آش ، دلمه ، خورش ، آبگوشت و .... در این جشنواره شرکت داده شد. 
او با اعلام انتخاب نفرات برتر جشنواره توسط داوران گفت : پس از داوری ۱۱ نفر از بانوان انتخاب شدند و در پایان مراسم با اهدا هدایایی از بانوان قدردانی شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.