کد خبر: ۱۳۳۱۱۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران بر استفاده از ظرفیت های مردمی جهت ساماندهی معتادان متجاهر تاکید کرد و از افزایش مراکز نگهداری زنان معتاد متجاهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  محسن نایبی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با اشاره به افزایش ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر گفت: افزایش ظرفیت خوبی در مرکز نگهداری معتادان متجاهر به وجود آمده است ضمن اینکه در مراکز مختلفی از جمله مرکز ماده ۱۶ طراوت و مرکز شفق نیز ظرفیت‌های برای پذیرش بانوان فراهم شده است.

وی ادامه داد: قرارگاه خدمات اجتماعی با اولویت موضوع ساماندهی معتادان متجاهر تشکیل شده که تاکنون ۱۰ جلسه با حضور شهردار تهران برگزار شده و جزو موارد مهم است و باید به دنبال رفع معضل باشیم.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران تأکید کرد: مراکزی که شهرداری تعهد کرده باید به صورت ویژه پیگیری شود. خیلی از موضوعات با پیشگیری حل می‌شود همچنین باید از ظرفیت‌های مردمی استفاده کرد چرا که هر جا کار مردمی انجام شده پیشرفت خوبی حاصل شده است؛ از این‌رو دستگاه‌های مختلف پیوست داشته باشند که چطور می‌توانند از ظرفیت‌های مردمی استفاده کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.