کد خبر: ۱۳۳۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶
رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار وانت نیسان با گاردریل‌های بزرگراه شهید نجفی رستگار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ احسان مومنی  در تشریح جزئیات این خبر گفت:  حوالی ساعت 12:20 ظهر امروز یک ‌دستگاه وانت نیسان در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید نجفی رستگار در حال حرکت بود که در محدوده شهرک کاروان با گاردریل‌های کناری بزرگراه برخورد کرد و شدت این برخورد نیز به حدی بود که گاردریل وارد کابین وانت نیسان شده و با تخریب سقف از آن خارج شده بود.

وی با اشاره به حضور عوامل پلیس راهور و امدادگران در محل حادثه گفت:‌ ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به مدیریت صحنه و روانسازی ترافیک اقدام کردند و امدادگران نیز اقدام به خارج کردن راننده 35 ساله از داخل کابین کردند که متاسفانه مشخص شد به دلیل شدت جراحت وارده در دم جان خود را از دست داده است.

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ علت وقوع این حادثه را عدم توجه به جلو به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده وانت نیسان اعلام کرد و گفت:‌ با ایمن سازی محل و انتقال جسد به پزشکی قانونی ماموران نیز به ماموریت خود خاتمه دادند. 

مومنی با اشاره به این حادثه به رانندگان هشدار داد که به هیچ عنوان در حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند. همچنین در حین رانندگی نیز با دقت کافی به مسیر مقابل و اطراف آن رانندگی کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.