کد خبر: ۱۳۳۰۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
عضو شورای شهر تهران با اشاره به دغدغه تهرانی ها برای پارک حاشیه ای گفت: مراکز معاینه فنی برای خودروهایی که از شهرداری معاینه فنی می گیرند در زمان پایان مهلت معاینه، پیامک ارسال کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر پس از دریافت گزارش سردار حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران اظهارداشت: لازم است مراکز معاینه فنی برای خودروهایی که از شهرداری معاینه فنی می گیرند در زمان پایان مهلت معاینه پیامک ارسال کند.

وی افزود:  بسیاری از افراد به دلیل مشاغل کاری، زمان پایان معاینه فنی را فراموش می کنند و موجب می‌شود چندین بار جریمه شوند.

این عضو شورای شهر تهران بیان داشت: این نقیصه باید رفع شود تا از جریمه شهروندانی که اطلاعی از پایان زمان معاینه فنی خودرو خود ندارند، جلوگیری شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در ادامه با بیان اینکه جریمه‌های خودرو در سطح شهر تهران، کجا هزینه می شوند، گفت: بر اساس قانون بخشی از این جریمه‌ها را دولت باید به شهرداری تهران پرداخت کند و شهرداری نیز آن را در نگهداشت و توسعه حمل و نقل عمومی استفاده کند که متاسفانه بسیاری از این وجوه به شهرداری تهران پرداخت نشده است.

وی اظهار داشت: همچنین پارک حاشیه ای دغدغه بسیاری از شهروندان است و در دیدارهای مردمی در محلات این موضوع را مطرح می‌کنند. اکنون اعلام شود پلیس برای رفع پارک حاشیه ای چه تمهیداتی اندیشیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.