کد خبر: ۱۳۳۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ از افزایش تعداد مراکز توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار خبر داد و گفت: ایجاد استقلال مالی برای بانوان سرپرست خانوار از اولویت های منطقه 4 در توسعه مراکز توانمندسازی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، " اسمعیل قضاتلو " با بیان این خبر گفت :  منطقه ۴ با داشتن  ۳ مرکز کوثر با هدف ایجاد بستر اشتغال پایدار،  دو مرکز خیاطی و قالیبافی در محله گلشن  و یک مرکز با کاربری کافی شاپ  در محله مبارک آباد  بستر فعالیت حدود ۸۱ بانوی سرپرست خانوار را فراهم کرده است.

او همچنین از فعالیت سه  بازارچه خود اشتغالی در منطقه 4 خبر داد و گفت : این بازارچه ها جزو بازارچه های دايمی در شهر تهران هستند و به عنوان زیر ساخت فرا منطقه ای جهت اشتغال بانوان سرپرست خانوار از اهمیت بالایی برخوردار می باشند که شامل بازارچه های مجیدیه ، گلشن و حکیمیه می شوند .

قضاتلو در ادامه به معرفی بازارچه ها پرداخت و گفت : در حال حاضر ۱۳۵ غرفه دراین بازارچه ها فعال هستند و که حدود ۷۰ غرفه در اختیار بانوان سرپرست خانوار قرار دارد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ در پایان از افتتاح  یک مرکز توانمند سازی دیگر در منطقه ۴ را داد و افزود : به منظور ایجاد زمینه های تامین معیشت پایدار توانمند سازی اقتصادی ، استقلال و خود کفایی بانوان سرپرست خانوار در صدد گسترش مراکز توانمند سازی کوثر هستیم که اقدامات اولیه آن با پیگیری اداره بانوان منطقه در حال انجام است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.