کد خبر: ۱۳۳۰۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد ازترافیک در خط ویژه گفت: پلیس اعلام کند که مجوز ورود به این خط به چه کسانی داده شده و چرا شهروندان باید علیرغم استفاده از حمل و نقل عمومی در ترافیک بمانند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر با اشاره به حضور سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در صحن شورای شهر اظهار داشت:‌پلیس راهور کاملا با شورا ارتباط کاری دارد و این نوع رابطه از نوع صفر تا 100 است و موضوعات مختلف را از جملهم  زیرساخت‌ها در بر می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه نیاز راهکارهای میان‌مدت به غیر از راهکارهای دیگر برای رفع معضل ترافیک و آلودگی هوا در پایتخت نیاز داریم، گفت: من به شخصه زمانی که از شورا می‌خواهم به سمت طرشت تردد کنم 45 دقیقه در ترافیک می‌مانم در حالی که وجود چراغ قرمز و مأمور راهنمایی و رانندگی در کاهش بسیار مؤثر است.

کاشانی با تأکید بر اینکه بازنگری نقاط ترافیکی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد گفت: آموزش نیز برای کاهش ترافیک مورد غفلت واقع شده و باید هر چه بیشتر به این مسأله توجه شود.

وی ضمن انتقاد از عبور تعداد زیادی خودرو که چراغ LED دارد و وارد خط ویژه می‌شود گفت: متأسفانه مردم تهران زمانی هم که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند در ترافیک می‌مانند چرا که تعداد زیادی از خودرو از خطوط ویژه عبور می‌کنند.

عضو شورای شهر تهران گفت:‌اعضای شورای شهر مجوز عبور از خط ویژه را ندارند در گذشته یکسال این مجوز داده شد و سرانجام برچیده شد اکنون پلیس به ما اعلام کند که چه کسانی از این خط عبور می‌کنند که این مسیر شلوغ شده است.

کاشانی تأکید کرد: مجوز ورود به خط ویژه باید محدود و از ورود بدون مجوز نیز خودداری و برخورد قانونی کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.