کد خبر: ۱۳۳۰۸۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه با پیگیری از طریق معاونت اقتصادی وزارت خارجه، زمینه صادرات مبل منبت فراهم شده است. گفت: کشورهای حوزه خلیج فارس مانند کویت، عمان و امارات به مبل منبت ملایر علاقه بسیاری دارند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احد آزادی خواه  درباره وضعیت صنعت مبل، گفت: صنعت مبلمان یکی از پردرآمدترین صنایع بازار جهانی است به گونه‌ای که کشورهایی مانند ایتالیا و ترکیه استفاده مناسبی از این بازار می‌کنند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران بنا به دلایل مختلف می‌تواند بخش مناسبی از نیاز بازار مبلمان دنیا به ویژه مبل منبت را تولید کند، افزود: همسایگی با کشورهایی مانند قزاقستان، گرجستان و روسیه شرایطی فراهم کرده که می‌تواند چوب موردنیاز تولید مبل را تامین کند.

وی با بیان اینکه برند جهانی مبل منبت برای ایران است، اضافه کرد: با پیگیری از طریق معاونت اقتصادی وزارت خارجه، زمینه صادرات مبل منبت فراهم شده است. کشورهای حوزه خلیج فارس مانند کویت، عمان، امارات و... به مبل منبت ملایر علاقه بسیاری دارند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: تامین رنگ موردنیاز مبل یکی از موضوعاتی است که باید پیگیری شود که این مشکل با جذب سرمایه گذار برطرف می‌شود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس ادامه داد: در صورت تولید پارچه و تسهیل واردات چوب و تامین رنگ، صنعت مبل رونق بهتری می‌یابد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.