کد خبر: ۱۳۳۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
شهردار منطقه ۱۵ در نهمین برنامه میز خدمت خود به محله کیانشهرشمالی رفت و از بازسازی 98 درصدی سرای محله کیانشهر شمالی و بهره برداری آن تا پایان سال خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید مهدی صباغ در حاشیه بازدید از امکانات محله کیانشهر شمالی و سرای این محله با اشاره به اقداماتی که طی دو سال گذشته در ارتباط با بازسازی این سرا انجام شده، گفت: با پیگیری‌های معاونین فنی و عمران، اجتماعی و فرهنگی و مالی و اقتصاد شهری؛ این سرا آماده‌ شده و به زودی برای رونق فعالیت های فرهنگی و اجتماعی محله به شهروندان تحویل می شود.

او ادامه داد: عملیات بازسازی و بهسازی ساختمان سرای محله کیانشهر شمالی در راستای استفاده مجدد از این بنا در سه طبقه در مراحل پایانی قرار دارد و با نصب تاسیسات موتورخانه و دیوارکوب سالن آمفی تئاتر به اتمام می رسد.

او با اشاره به اینکه محله از سرانه فضای سبز خوبی برخوردار است، افزود: سعی بر این است که با تبدیل فضای سبز جنگل کاری به فضای سبز شهری به تعداد بوستان های منطقه اضافه شود.
این گزارش حاکیست، در این برنامه شهردار و معاونین منطقه به همراه شورایاری محله از شهرک شاهد، سالن ورزشی شهید اسکندرلو و بوستان سردار جنگل بازدید کردند و با حضور بر مزار شهدای گمنام میدان امام رضا(ع)، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.