کد خبر: ۱۳۲۸۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
شعبانی در دیدار با کارکنان مرکز مطالعات ژئوتکنیک مطرح کرد: "عباس شعبانی" معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح بازدید کرد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شعبانی طی این بازدید که به اتفاق "محمدصادق خیرخواه" سرپرست سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران انجام شد، ضمن حضور در بخش های مختلف مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح، اقدامات و حوزه های عملکردی آزمایشگاه های مرکز را مورد پایش و ارزیابی قرار داد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن قدردانی از فعالیت های کارکنان مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح، از این مرکز به عنوان تنها آزمایشگاه ذیصلاح مدیریت شهری در زمینه کنترل کیفی پروژه ها و اقدامات عمرانی نام برد و یادآور شد: مرکز مطالعات می بایست جایگاه خود در فرآیند تامین مصالح تا اجرای عملیات عمرانی را به عنوان مرجع ارزیابی و تایید کیفیت بازیافته و این نقش محوری را به تمام پروژه های عمرانی مدیریت شهری تسری دهد.

وی ایفای نقش در مطالعات کاربردی و ارائه راهکارهای نوین برای رفع مسائل عمرانی شهرداری تهران را از دیگر وظایف اساسی مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح دانست و بر لزوم ترمیم منابع انسانی و زیرساخت های فنی مرکز با هدف تحقق رویکردهای تحولی دوره جدید مدیریت شهری تاکید کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.