کد خبر: ۱۳۲۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۷
اقتصاد جامعه؛در نشست مشترک مدیرعامل شرکت مترو و شهردار منطقه ۷، مسائل مترویی این منطقه و از جمله ساماندهی برخی کارگاه‌های عمرانی مرتبط با ایستگاه‌های در حال ساخت مترو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،با توجه به وجود کارگاه‌های عمرانی فعال شرکت مترو در منطقه ۷ که مربوط به ایستگاه‌های در حال احداث می‌باشند، آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی این ایستگاه‌ها و اقداماتی که در شرح وظایف شهرداری مناطق قرار دارد.

در جلسه‌ای با حضور مهندس علی امام مدیرعامل شرکت مترو، مهندس آبادیان شهردار منطقه ۷ و جمعی از مدیران ارشد مربوطه مورد تبادل نظر قرار گرفت. همچنین مقرر شد در مورد برخی کارگاه‌ها که امکان ساماندهی وکوچک‌سازی فضای کارگاهی وجود دارد، اقدامات مقتضی در دستور کار پیمانکاران شرکت مترو قرار گیرد.

موضوع دیگری که در این نشست مطرح شد، مساله مجتمع‌های ایستگاهی مرتبط با ایستگاه‌های مترو بود تا با استفاده از این ظرفیت سرمایه‌گذاری بتوان برای تامین مالی پروژه‌های مترویی برنامه‌ریزی بهتری داشت.

گفتنی است طی ۲ ماه گذشته جلسات متعددی بین شرکت مترو و مناطق مختلف درگیر با بحث توسعه حمل و نقل ریلی زیرزمینی برگزار شده و شهرداران ۹ منطقه ۲، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۱۰، ۱۳ و ۲۲ نشست‌های جداگانه‌ای در زمینه مسائل مربوط به منطقه خود با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مترو داشته‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.