کد خبر: ۱۳۲۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
با هدف ترغیب شهروندان به واکسیناسیون
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از اجرای برنامه فرهنگی "من واکسن می‌زنم" در متروی تهران خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید محمد نقیب ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و گرامید‌اشت روز پرستارگفت: ویژه برنامه فرهنگی "من واکسن می‌زنم" با هدف ترویج و ترغیب شهروندان به رعایت نکات بهداشتی و انجام واکسیناسیون در قالب طنز و با حضور جمعی از هنرمندان بعد ظهر امروزظهر شنبه ۲۰اذر ماه در ایستگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.

وی با تاکید بر لزوم آموزش و ترویج برنامه‌های فرهنگی در زمینه مقابله با بیماری کرونا و هم‌چنین کمک به کادر درمان و کنترل هرچه بیشتر این بیماری افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا و اعلام دستورالعمل‌های بهداشتی در مکان‌های عمومی مانند مترو، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اجرای برنامه‌های متنوع و در قالب‌های مختلف هم‌چون فضاسازی محیطی، اجرای نمایش‌های میدانی و تولید و پخش محتوای رادیویی و تصویری برای اجرای هرچه بهتر دستاوردهای العمل های ابلاغی در خصوص پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در متروی تهران اقدام کرده است. 

نقیب با اشاره اینکه این برنامه با همکاری و مشارکت فرهنگسرای مترو برگزار شد گفت: امروز رضا رفیع، شاعر طنزپرداز کشور، مسافران مترو را به شنیدن قطعات طنز با موضوع بیماری کرونا و انجام واکسیناسیون دعوت کرد. 

همچنین گروه‌ هنرمندان با اجرای موسیقی و نمایش میدانی مردان نقره‌ای میزبان مسافران شهر زیرزمینی شدند‌. 

وی  در پایان خاطرنشان کرد:  در حاشیه این برنامه فرهنگی، کارشناسان حوزه سلامت به منظور انجام تست فشار و قند خون شهروندان و مسافران  در پایگاه مشاوره سلامت و غربالگری به ارايه خدمات پرداختند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.