کد خبر: ۱۳۲۳۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
فرماندار ویژه شهرستان ری خبر داد
فرماندار ویژه شهرستان ری از واکسیناسیون ۹۲ درصدی جمعیت بالای ۱۲ سال در شهرستان ری خبر داد و افزود: واکسیناسیون اتباع در سطح شهرستان نیز به ۱۹۱ هزار نفر رسیده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین توکلی در تشریح روند واکسیناسیون در سطح شهرستان ری گفت: ۹۲ درصد از جمعیت بالای دوازده سال در شهرستان ری مشتمل بر یک میلیون و ۳۳۴ هزار نفر در سطح شهرستان واکسن دریافت کرده اند. خوشبختانه با تلاش های مستمر تمامی عوامل و دستگاه های مربوطه آمار واکسیناسیون در سطح شهرستان ری به عدد مناسبی رسیده است.

وی افزود: در بحث واکسیناسیون دانش آموزی نیز ۹۳.۸ درصد از جامعه هدف واکسن را دریافت نموده اند که نشان می دهد در این حوزه نیز واکسیناسیون به شکلی مطلوب پیش رفته است. همچنین عدد مربوط به واکسیناسیون اتباع در سطح شهرستان نیز به ۱۹۱ هزار نفر رسیده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری خطاب به شهروندان تاکید کرد: همچنان باید در رعایت پروتکل های بهداشتی نهایت دقت و توجه را داشته باشیم چرا که هرگونه عادی انگاری ما را به شرایط بد گذشته برمی گرداند.

به گفته وی، در حوزه مدارس نیز نهایت تلاش خود را برای پایش وضعیت کلاس های درس موجود و رفع کاستی‌ها بصورت مستمر به کار گرفته‌ایم. بی تردید باید تمامی دستورالعمل های اعلامی ستاد ملی کرونا درخصوص شرایط مناسب مدارس و وضعیت جمعیت، زمان، تهویه و دیگر موارد موجود در کلاس های درسی با دقت اجرایی شود.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار