کد خبر: ۱۳۲۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: گلستان رتبه ۶ طرح نسخه نویسی الکترونیکی را در کشور داشته و ۹۷ درصد نسخه های استان به صورت الکترونیکی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدمحمد حسینی شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: از اول دی ماه امسال نسخ کاغذی در کشور و گلستان برچیده شده و نسخه نویسی و نسخه پیچی به صورت کاملاً الکترونیکی خواهد بود.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان افزود: گلستان رتبه ۶ این طرح را در کشور داشته و ۹۷ درصد نسخه های استان به صورت الکترونیکی است.

وی بیان کرد: این امر سبب می شود که مطالبات به مراکز دانشگاهی و خصوصی به روز باشد و هم اکنون مطالبات موسسات خصوصی گلستان تا مهرماه تسویه شده و در حال پرداخت ماه آبان هستیم.

حسینی گفت: در حال حاضر یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر در استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند که ۵۸ درصد جمعیت استان را تشکیل می دهند.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان با بیان اینکه همه مردم به صورت پیش فرض بیمه هستند، توضیح داد: نباید یک نفر فاقد بیمه در استان وجود داشته باشد آنها می توانند به سامانه شهروندی مراجعه و برای بیمه سلامت خود اقدام کنند.

وی از اجرای نظام ارجاع پزشک در استان خبردادو افزود: ۱۳۹ هزار و ۸۵۸ نفر در گلستان به ۱۱۴ پزشک منتسب شده اند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار