کد خبر: ۱۳۲۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همزمان با نزدیک شدن به دومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی با همکاری نهادهای انقلاب اسلامی، فراخوان تربیت اویان مکتب شهید حاج قاسم در استان منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت الاسلام عباسعلی گرزین اظهارکرد: همزمان با نزدیک شدن به دومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با همکاری نهادها و ارگان های انقلاب اسلامی، فراخوان تربیت راویان مکتب شهید حاج قاسم منتشر شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در خصوص اهمیت، اهداف و ماموریت های این طرح افزود: گفتمان سازی و عملیات مشترک و هماهنگ و تبدیل آن به یک جریان قوی و مولد در عمل، ارتقای اخلاق و معنویت در جوانان و مردم جامعه، توانمندسازی قشر مبلغ و جوان دانشگاهی و دانش آموزی و دغدغه مند، لبیک به فرمان رهبر فرزانه و حکیم انقلاب در ایجاد تمدن نوین اسلامی و جهاد تبیین و راه انداختن نهضت حرف آورد به صورت یک کار تشکیلاتی و هدفمند و منسجم از جمله اهداف است.

وی بیان کرد: ارتقای سطح تحلیل و عمل سیاسی مردم و جوانان، تشکیل شبکه نخبگانی فرهنگی در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی، معرفی شخصیت حاج قاسم سلیمانی در پهنه مختلف جامعه، تبیین و توصیف ماهیت و چرایی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تشکیل جبهه راویان و مبلغان در این طرح مد نظر قرار می گیرد.

گرزین گفت: تلاش برای تشکیل گروه های فکری و سخنوری و حرف آورد و تربیت مبلغان دینی و انقلابی از میان نسل جوان و نخبه پروری برای پرورش همه جانبه شخصیت های جوان هیاتی و دانشگاهی و دانش آموزی و اقشار تاثیر گذار در سه بعد دشمن شناسی، انقلاب شناسی،‌ ولایت پذیری و هدایت مربیان فاضل و بصیر در قالب هسته های فرهنگی، تلاش در جهت گسترش فرهنگ جهادی در همه عرصه های اولویت دار نظام مقدس اسلامی و ایجاد دغدغه در مردم و تلاش در جهت توجیه عناصر موثر و مفید در مجموعه ها نسبت به رسالت و وظیفه الهی خود در قبال جامعه هم از دیگر اهداف این طرح است.
منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.