کد خبر: ۱۳۲۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به آغاز اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا از ۲۱ آذر ماه در این استان، گفت: این طرح در پنج مرحله اجرایی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین مصطفی پور شامگاه سه شنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: این طرح در یک بستر سامانه‌ای با عنوان «سامانه امید» تهیه شده است.

وی با بیان اینکه این طرح با هدف مشخص شدن وظایف دستگاه‌ها و متولیان امر و جلوگیری از موازی کاری و پیشگیری از اقدامات مغایر با پروتکل‌ها طراحی شده است، گفت: همزیستی مسالمت آمیز شهروندان در سایه ویروس کرونا و صیانت از سلامت آنها از اهداف دیگر این طراحی و اجرای این طرح است.

مصطفی پور در ادامه با اشاره به اینکه با اجرای این طرح به دنبال جلوگیری از آسیب به زندگی و معیشت شهروندان هستیم، افزود: طرح مدیریت هوشمند کرونا در پنج مرحله اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در این طرح هم به سه بخش خدمت گیرندگان، خدمت دهندگان و محیط خدمت توجه شده است، گفت: پنج مرحله پیش بینی شده برای اجرای این طرح دستگاه‌های اجرایی، حمل و نقل درون شهری، فعالیت صنوف، حمل و نقل برون شهری و مرحله پایانی به مراکز علمی و مؤسسات آموزشی توجه می‌شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به ضمانت اجرایی طرح مدیریت هوشمند سازی، اضافه کرد: برای اجرای این طرح بازرسانی با عنوان بازرسان سلامت محیط کار پیش بینی شده که در صورت عدم اجرای مقررات برای نقض کنندگان برخوردهای اداری و صنفی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در این طرح برای کارکنان تنبیه‌های انضباطی و برای واحدهای صنفی در ابتدا تذکر، اخطاریه و سپس پلمب یک ماهه واحد صنفی پیش بینی شده است.

مصطفی پور با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌های اجرایی و واحدهای صنفی باید در اجرای این طرح دقت و جدیت لازم را داشته باشند، گفت: با مدیریت صحیح می‌توانیم این طرح را به درستی اجرا کنیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به ابلاغ دستور العمل اجرایی طرح مدیریت هوشمند کرونا به همه دستگاه‌ها و واحدهای صنفی، اضافه کرد: اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا در استان گیلان از ۲۱ آذر ماه آغاز و فاصله اجرای بین هر مرحله یک هفته پیش بینی شده است

 
 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار