کد خبر: ۱۳۲۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: بازسازی منازل زلزله زده گرمه و جاجرم ادامه دارد و تاکنون ۴۵۹ واحد به مرحله سقف زنی و ۲۸۵ مورد به مرحله دیوارچینی رسیده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی محمدی  به آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده خراسان شمالی اشاره داشت و اظهار کرد: تاکنون ۸۷۶ فقره پرونده کارشناسی شده که ۷۴۳ مورد آن به بانک‌های عامل جهت دریافت تسهیلات معرفی شده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی از پی کنی ۶۷۴ واحد خبر داد و گفت: از این تعداد ۴۵۹ مورد در مرحله سقف زنی و ۲۸۵ مورد به مرحله دیوار چینی رسیده است.

وی از معرفی ۳۹۸ متقاضی دریافت تسهیلات بند واو تبصره ۱۶ به بانک خبر داد و افزود: ۱۸۸ مورد عقد قرارداد صورت گرفته است.

محمدی در انتها از اهدای ۳ هزار و ۸۷۱ تن سیمان رایگان، اهدایی مقام معظم رهبری به زلزله زدگان خبر داد و گفت: این ۷۷ هزار پاکت سیمان توسط بنیاد مسکن حمل و در درب منازل به خانواده‌ها اهدا می‌ شود.
منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار