کد خبر: ۱۳۲۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از بازگشت بخشی از بیمارستان رازی اهواز به چرخه ارائه خدمات عادی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه در پی تداوم روند کاهشی بیماران مبتلا به کرونا در استان خوزستان بخشی از بیمارستان رازی اهواز که در دو سال اخیر سنگر اصلی دفاع از بیماران در برابر تهاجم کرونا بود به چرخه ارائه خدمات عادی بازگشت‌.

وی افزود: در حال حاضر بخش زنان و زایشگاه مجهز و آماده پذیرش بیمار است. بیماران مسمومیت نیز باهماهنگی اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان رازی هدایت و اعزام خواهند شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: ارائه خدمات به بیماران ترومایی ساده نیز آغاز شده که بدون نیاز به بستری، اقدامات اولیه آن‌ها انجام خواهد شد.

وی افزود: هم‌اکنون بیمارستان به دو بخش سبز و بخش بیماران مبتلا به کووید - ۱۹ تقسیم شده است. بیماران مبتلا به کرونا عمدتا در بخش‌های آی سی یو بستری هستند و بخش‌های عادی شامل زنان، زایشگاه و جراحی در حال حاضر خالی از بیمار بوده و تنها در بخش‌های عفونی و داخلی حدود ۱۰ تا ۱۵ بیمار بستری هستند.

ابول‌نژادیان بیان کرد: همچنین از تعداد هفت آی سی یو بیمارستان، یک آی سی یو خالی و دیگری به بیماران غیرکووید اختصاص یافته و در دیگری تنها یک بیمار بستری است، سه مورد دیگر در حال ارائه خدمات به بیماران هستند.

وی افزود: در حال حاضر تعداد بیماران کووید - ۱۹ در خوزستان به میزان قابل توجهی کاهش یافته و تمامی شهرها در وضعیت آبی قرار دارند که جای خوشحالی دارد و امیدواریم با تداوم روند واکسیناسیون و مراعات پروتکل‌های بهداشتی، وضعیت آرام فعلی ادامه داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بیمارستان رازی اهواز بیمارستان سانتر کرونا در استان خوزستان از ابتدای همه‌گیری به عنوان بیمارستان اصلی پذیرای بیماران کووید - ۱۹ و در پیک‌های طولانی و سنگین خوزستان، خط مقدم مقابله با کرونا بوده است.

انتهای پیام

 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.