کد خبر: ۱۳۲۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
رییس شورای اسلامی شهر بم گفت: یکی از برنامه های مهم شورای دوره ششم آسفالت ۳ هزار کوچه خاکی است که بعد از گذشت ۱۸ سال از زلزله هنوز در بم وجود دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،هادی شهسوارپور در آیین تکریم و معارفه شهردار بم اظهارداشت: برای شهروندان خطیرترین جایگاه، شهرداری است زیرا خدمات آن ملموس است همچنین هر خدمتی  مجموعه شهرداری در شهر انجام دهد، خدمت به مردم محسوب می شود.
فرماندار بم بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به مراسم پنجم دی ماه و سالروز زلزله ۸۲ باید مجموعه شهرداری برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسمی در خورشان جانباختگان، شهر را آماده کنند.

وی ضمن تبریک ابقای علی زینی وند استاندار کرمان خاطرنشان کرد: باید در مراسم پنجم دی ماه از ظرفیت استاندار در راستای توسعه منطقه نهایت استفاده را داشته باشیم چرا که استاندار نگاه بسیار ویژه ای به منطقه شرق استان و توسعه و آبادانی مناطق محروم دارند.

فرماندار بم تاکید کرد: شهرستان بم بسیار فرصت بی نظیری دارد که می‌تواند استفاده از آن نه تنها برای خودمان بلکه منطقه شرق استان کرمان هم مفید باشد. باید از پرداختن به حاشیه ها پرهیز کنیم زیرا پرداختن به آن ها می تواند ما را از مسیر اصلی خارج نماید.

 شفافیت شعار شورای اسلامی دوره ششم است

در ادامه کریم غضنفرآبادی رییس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه شفافیت در دستور کار است، گفت: یکی از کارهای شورای دوره ششم شعار شفافیت بوده و در همین راستا تمام جلسات شورا به صورت علنی برگزار شده و از شهردار هم درخواست داریم شفافیت را در مجموعه شهرداری خصوصا در بحث امور مالی در دستور کار قرار دهند.

وی توضیح داد: برنامه بعدی ما اتمام برخی از پروژه های نیمه تمام شهرداری است به طور مثال پروژه پل ولایت در ورودی بم زیبنده این مردم نیست و امیدواریم این پروژه که در سال ۹۶ با دستان علیرضا ریاضی افتتاح شد با حضور خودشان هم پایان یابد.

وی به تپه های یادمان زلزله بم اشاره کرد و گفت: این تپه ها زیبنده شهر بم نیست. زیرا بعد از ۱۸ سال هنوز ساماندهی نشده اند و امیدواریم این تپه ها هم سروسامان یابند.

غضنفرآبادی بیان کرد: کارخانه های ارگ جدید در حال احداث دو پارک در ورودی و خروجی شهر هستند که یکی توسط شرکت مدیران خودرو و دیگری توسط شرکت کرمان موتور شروع شده و به زودی شاهد افتتاح این دو پارک خواهیم بود.

رییس شورای اسلامی شهر بم به پروژه عمرانی اطلس سنتر اشاره کرد و گفت: این پروژه با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی تکمیل شده است اما متاسفانه سهم شهرداری که سه طبقه بوده  تنها یک پارکینگ به آن تعلق گرفته است که در این راستا از دستگاه های نظارتی درخواست داریم تا ورود کرده تا حق مردم بم پایمال نشود.

وی در پایان سخنانش تاکید کرد: بم یک شهر ۱۸ ساله است و انتظار داریم توسط مقامات کشوری و استانی با نگاه ویژه ای این شهر دیده شود.

در ادامه علیرضا ریاضی شهردار منتخب بم گفت: ۴ سال قبل در چنین شرایطی بنده تودیع شدم و اکنون افتخار می کنم که باز هم شما شهروندان در بحث انتخابات شورای اسلامی و سپس در بحث انتخاب شهردار توسط اعضای شورا این اعتماد را به بنده داشتید تا مجدد در این جایگاه در خدمت شما شهروندان قرار بگیرم.

علیرضا ریاضی ادامه داد: حتما بحث آسفالت و تکمیل پروژه های نیمه تمام در دستور  کار مجموعه شهرداری قرار خواهد گرفت و از محمد بنی اسدی شهردار سابق تشکر می کنم که در خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام اقدامات خوبی انجام داده است.

شهردار منتخب به وجود سرمایه های نیروی انسانی در حوزه شهرداری اشاره و تاکید کرد: توجه به مسایل فرهنگی، ملی، مذهبی، اجتماعی و ورزشی محلات و راه اندازی سایت شفافیت و استفاده از سیستم های الکترونیک بروز در حوزه شهرداری همچنین راه اندازی مرکز پژوهش های شهرداری و شورا در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.

ریاضی توضیح داد: بحث های مشاوره ای را گسترده تر و کامل تر از قبل ادامه خواهیم داد و مرکزی تحت عنوان مرکز مشاوره شهروندان در محل شهرداری راه اندازی خواهد شد. حفظ سرمایه‌های عظیم گذشته و استفاده از ظرفیت های بودجه ای نیز جزو برنامه های شهرداری قرار دارد.

انتهای پیام

 
 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار