کد خبر: ۱۳۲۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
۲۵ واحد اداری و تجاری غیر مجاز در شمال تهران با اجرای آراء قطعی ماده ۱۰۰، پلمب و تعطیل شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حمید محمودی شهردار ناحیه دو منطقه یک اعلام کرد: واحدهای مسکونی ساختمان اکیاس در خیابان مقدس اردبیلی، خیابان کیهان به دلیل تغییر کاربری به اداری و توسعه تجاری با اجرای حکم قطعی ماده ۱۰۰ که سال ۱۳۹۵ مبنی بر تعطیلی و اعاده به کاربری مجاز صادر شده بود با حضور نیروهای اجراییات شهرداری منطقه یک، اجرای احکام ناحیه دو و ... پلمب شد.

او گفت: در این راستا ۲۴ واحد مسکونی این ساختمان که اغلب با تغییر کاربری به عنوان شرکت خصوصی فعالیت می کردند و تراس رستوران دژاوو که توسعه داده شده بود پلمب شد تا مالکین اقدام لازم را در خصوص تغییر کاربری و تثبیت اداری و تجاری انجام دهند.

بنا براعلام روابط عمومی شهرداری منطقه یک، محمودی تصریح کرد: مدیریت شهری منطقه یک همه توان خود را در راستای انجام ماموریت های ذاتی شهرداری و اجرای آراء معطل مانده ماده صد به کار گرفته تا نقض کنندگان قوانین اقدام به پیگیری و انجام مراحل قانونی کنند تا حقوق عمومی شهر و افراد حفظ شود.

انتهای پیام

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار