کد خبر: ۱۳۲۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
معاون شهردار تهران:
معاون برنامه ریزی شهرداری تهران از ارسال لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران در پایان دی ماه ۱۴۰۰ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،لطف الله فروزنده پیش از آغاز بیست و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران در خصوص بودجه سال آینده شهرداری تهران گفت: لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تهران در زمان مقرر یعنی حدود پایان دی ماه تقدیم شورا خواهد شد.

وی درباره رقم و میزان بودجه سال آینده شهرداری گفت: هنوز رقم بودجه مشخص نیست چرا که ابتدا باید اصلاحیه بودجه را تصویب کنیم و در مرحله بعد نهایتا بودجه سال ۱۴۰۱ بر مبنای اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ بسته شود. جلسات با کمیسیون برنامه و بودجه شورا نیز هنوز برگزار نشده چرا که باید ابتدا کار اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ انجام شود.

فروزنده در پاسخ به سوالی در خصوص انتقادات شورا و شهرداری تهران درباره بودجه سال آینده کشور و حذف ردیف های بودجه شهرداری ها گفت:شهرداری تهران به طور جد موضوعات شورا و شهرداری را پیگیری می کند و در همین ارتباط جلساتی نیز برگزار شده است.

انتهای پیام

 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار