کد خبر: ۱۳۲۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
سرپرست معاونت امور فرهنگي و اجتماعي از برگزاري نخستين جشنواره رادیویی "دلصدا" به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سيد محمد نقيب ضمن گراميداشت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و روز پرستار گفت: علاقه‌مندان به شركت در نخستين جشنواره رادیویی "دلصدا" بايد پادکست‌های ارسالی خود را در قالب  حداقل ۶۰ و حداکثر ۹۰ ثانیه و با فرمت mp3 تهیه و تولید كنند.

وي با اشاره به اينكه موضوعات اين جشنواره در خصوص سالروز ولادت حضرت زینب(س)، تکریم مقام 
پرستار و تجلیل از زحمات کادر درمان در ایام بیماری کرونا است، افزود: علاقه‌مندان مي توانند آثار خود را تا روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماه 1400 به نشانی farhangimetro@tehran.ir با ذکر دقیق مشخصات و شماره تماس ارسال نمایند.

نقيب گفت: به تمامي نفرات شرکت کننده از طرف دبیرخانه جشنواره لوح تقدیر اهداء خواهد شد. همچنین از نفرات برتر و مستعد، جهت همکاری به صورت افتخاری با "رادیو مترو" دعوت به عمل خواهد آمد.

سرپرست معاونت امور فرهنگي و اجتماعي خاطرنشان كرد: به نفر اول ۱۰ میلیون ریال، نفر دوم ۷ میلیون ریال، نفر سوم ۵ میلیون ریال و نفرات چهارم تا دهم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اهدا خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار