کد خبر: ۱۳۲۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای تکمیل 2 گردش پرتقاضای ترافیکی در تقاطع بزرگراه شهید کاظمی با بلوار شکوفه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس عباس شعبانی با بیان آنکه تکمیل گردش های ترافیکی بزرگراه شهید کاظمی با بلوار شکوفه یکی از پروژه های 13 گانه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در جهت کاهش گردش های اضافی و ارتقای عملکردهای ترافیکی تقاطع های موجود پایتخت است، افزود: در حال حاضر عملیات احداث 2 مسیر پرتقاضای ترافیکی در تقاطع شهید کاظمی- شکوفه شامل لوپ شرق به شمال و رمپ جنوب به غرب ادامه دارد و در حالی که لوپ شرق به شمال آماده خط کشی مسیر و نصب علائم ترافیکی شده است، رمپ جنوب به غرب در مرحله اجرای لایه های خاکریزی قرار دارد.

وی بهره برداری از مسیرهای یادشده را زمینه ساز توزیع متناسب ترافیک در بزگراه شهید کاظمی، کاهش گردش های اضافی در محله عبدل آباد و کاهش بار ترافیک در میدان ثارالله دانست و یادآور شد تکمیل سایر کاستی های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید کاظمی با بلوار شکوفه به ویژه دسترسی های مورد نیاز در ضلع شمال غرب تقاطع در مرحله تدقیق مطالعات و طراحی ها است و احداث گردش های ترافیکی موردنیاز در این تقاطع بلافاصله پس از اخذ مجوزهای لازم در دستور کار قرار خواهد گرفت.

گفتنی است معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید باقری با خیابان فرجام در منطقه 4، پل تقاطع غیرهمسطح خیابان شهید سلیمی جهرمی با کانال سیل برگردان غرب در منطقه 5 و تکمیل گردش های ترافیکی 11 تقاطع موجود در مناطق یک، 2، 5، 19، 20 و 22 را در قالب یک برنامه عملیاتی 6 ماهه دنبال می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار