کد خبر: ۱۳۲۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در حالی که طی روزهای اخیر آمار فوتی‌های کرونایی بین صفر دو نفر متغیر بود، ناگهان به ۶ نفر در شبانه روز گذشته رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ابراهیم سلمانی اظهار داشت: از ۳۱۹ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۵۰ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شده اند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۱۱ نفر در بیمارستان های استان بستری هستند و ۳۹ نفر در منزل دوران نقاهت را طی می کنند.

سلمانی با اشاره به شناسایی موارد جدید بستری در بیمارستان‌های استان افزود: یک بیمار در اردکان، یک بیمار در میبد و یزد ۹ بیمار در شهر یزد شناسایی شده‌اند.

وی با اشاره به فوت ۶ بیمار بیان کرد: در شبانه روز گذشته یک بیمار در شهرستان اشکذر، یک بیمار در شهرستان بافق، یک بیمار در شهرستان بهاباد و سه بیمار در شهرستان یزد قربانی کرونا شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد تصریح کرد: در حال حاضر ۳۲۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد، ۹۵ نفر در بخش مراقبت های ویژه یزد خدمات درمانی دریافت می کنند.


 
 
 

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار