کد خبر: ۱۳۲۲۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
شش نفر از اعضای شورای شهر تهران برای عضویت در کمیته پیگیری و نظارت شهر دوستدار کودک انتخاب شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صبح امروز انتخاب شش نفر از اعضای شورای شهر برای عضویت در کمیته پیگیری و نظارت موضوع بند «ز» ذیل ماده واحده مصوبه شهر دوستدار کودک روی میز بررسی شورای شهر تهران قرار گرفت و معدنی پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر در دفاع از این دستور گفت: مقرر شده که در راستای اجرای مصوبه شهر دوستدار کودک کمیته پیگیری و نظارت با حضور نمایندگان همه کمیسیون‌های شورای شهر تشکیل شود.

وی با بیان اینکه مصوبه شهر دوستدار کودک در همه موضوعات شهری همچون فضای عمومی، مبلمان شهری، حمل و نقل عمومی، مشارکت‌های اجتماعی و ... باید دیده شود، گفت: بر همین اساس همه کمیسیون‌ها نمایندگان خود را معرفی کردند که این افراد به شورای شهر معرفی می‌شوند که رأی اعتماد بگیرند.

معدنی پور افزود: نرگس سلیمانی از کمیسیون نظارت، سوده نجفی از کمیسیون خدمات شهری، زهرا شمس احسان از کمیسیون فرهنگی، جعفر شربیانی از کمیسیون شهرسازی، قائمی از کمیسیون حمل و نقل و آخوندی از کمیسیون بودجه برای عضویت در کمیته نظارت و پیگیری مصوبه شهر دوستدار کودک معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، این شش نفر برای عضویت در کمیته پیگیری و نظارت مصوبه شهر دوستدار کودک به عنوان نمایندگان شورای شهر انتخاب شدند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار